Pide, Kebap ve Çorbanın Akçay'da ve Edremit bölgesinde Buluşma Noktası | Ege Cafe Restaurant

0 (531) 278 75 59

Akçay, edremit'in Çorba, Kebap Pide ve Dünya Mutfağı Adresi MARİNASI

Türk mutfağında önemli bir yere sahip olan çorbalar aslında hepimiz için beslenme kültürümüzün bir vazgeçilmezidir. Çocukluğumuzda hangimiz bir Mercimek Çorbası ile güne başlamadık veya yemek sırasında sabırsızlıkla üfleyerek o güzel çorbayı yemeyi beklemedik? Alkollü bir gecenin akşamı Akçay'da yürüyerek güzel bir kebap yemek, çorba içebilmek için turlamadık, çorbacı aramadık? Fakat bu güzel anıların ürünlerini yapmayı ne kadar basit görsek bile her güzel çorba, pide veye kebap arkasında bir ustalık ve deneyim barındırır. Sahip olduğu muhteşem ve bereketleri ile toprakları Edremit bir çok sulu yiyecek, şiş et ürünleri ve daha binlerce yemek için muhteşem malzemeler ve uzman ustalar barındırır. Bu kadar detayı okurken bile çok zorlandın değil mi? Bunların hepsini bir araya getirmekle uğraşmak yerine sadece bizi tercih ederek Türk ve Dünya mutfağına ait onlarca ürünü hiç uğraşmadan yiyebilirsin.

Neden Edremit ve Akçay'da uzun yıllardır bilinen Ege Cafe, Pide, Kebap ve Çorba tercih edilmeli?

Edremit ve Akçay bölgesi ne kadar bazı konularda gelişmiş olsa bile ülkemizde genel olarak gördüğümüz kalite ve titizliğe verilen az önemden etkilendiğini göstermektedir. Sakatat veya Et ile hazırlanan bir çorba her zaman büyük bir titizlikle hazırlanmalıdır. Lezzetli bir çorbanın en büyük inceliklerinden biri temiz ve uzmanca hazırlanmış içeriğidir. Ege Cafe olarak üretim aşamasında tamamen kendimize ait olan besilerimiz ustalarımız ve kasaplarımız tarafından ustaca atölyemizde işlenmektedir. Yediğiniz Çorba, Et ürünü veya Pide çeşidi içeriği ne olursa olsun, tamamen bağımsız ve steril noktalarda hazırlanmış ve temizlenmiştir. Ürünlerin kontaminasyona uğrayabileceği bir alan bırakılmamıştır. Her ürün tamamen taze olarak her gün yapılmakta, isteğe bağlı olarak pişirilmektedir. Temizlik kadar önemli olan lezzet? Edremit ve Akçay bölgesinin en işinde uzman ekibi ile yolumuza devam ediyoruz. Çorbalarımıza terbiyesini veren, etimize lezzetlendiren malzemenin uzman bir şekilde kullanılması ile oluyor. Et, Çorba ve Pide ürünleri için farklı şekilde uzmanlık geliştirmiş ve kendilerini kanıtlamış şeflerimiz ile yolumuza devam ediyoruz.

Bize Katılın

Pide, Kebap, Çorba ve bir çok lezzetin tüm tatları Akçay’da buluşuyor, lezzetlerin harmanlandığı bir buluşmaya davetlisiniz.

Sadece Taze

Her bir tabağımızda tazeliğin ve kalitenin izlerini bulacaksınız.
Edremit körfezinin güzelliklerine hazır olun.

Çeşitli Ödeme Seçenekleri

Sodexo, Multinet, Edenred, Metropol gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kullanmak Ege Restaurant ile mümkün.

Pide, Kebap ve Çorbanın Akçay'da ve Edremit bölgesinde Buluşma Noktası | Ege Cafe Restaurant

Lezzetlerin mavi dünyasına yelken açın,
Kuzey Ege’nin lezzet marinasında buluşalım.

Telefon
Adres
İkizçay Mahallesi, Gülsu Cd. No:19 D:3C, 10305 Edremit/Balıkesir
Mail Adresimiz
egecaferestaurant@gmail.com

Ege Cafe & Restaurant 

Scroll to Top